Zawody Pożarnicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych

W sobotę (24.10) w Kazuniu Nowym gm. Czosnów, odbyły się Zawody Pożarnicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Nowodworskiego, które zorganizował Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. 

W zawodach udział wzięło 6 drużyn w tym jedna młodzieżowa z OSP Ratownictwo Wodne Nowy Dwór Mazowiecki.

Zawody podzielone  były na dwie części. W pierwszej, druhowie brali udział w sztafecie 7×50 metrów wraz z przeszkodami. W kolejnej  bojowej tym razem części, drużyny musiały przygotować linie gaśniczą zasilaną z motopompy oraz podać dwa prądy wody w natarciu na ustawione przeszkody.

Tegoroczne zawody wygrała jednostka OSP Czosnów. Drugie miejsce zajęła jednostka OSP Zakroczym a trzecie OSP Nowy Dwór Mazowiecki. Kolejne miejsca przypadły jednostkom OSP Trębki Nowe i OSP Pomiechówek.

Wyróżnienie za udział w zawodach otrzymała jednostka OSP Ratownictwo Wodne, która wystawiła Młodzieżową Drużynę Pożarniczą. Na zawody przybyli starosta nowodworski Magdalena Biernacka z zastępcą Pawłem Calakiem i wójt Czosnowa Antoni Kręźlewicz wraz z burmistrzem Nowego Dworu Mazowieckiego Jackiem Kowalskim.

One thought on “Zawody Pożarnicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.