Zderzenie motocykla i skutera w Kosewie

W sobotę (14.10) o godzinie 14:20 w Kosewie gm. Pomiechówek, doszło do zderzenia dwóch jednośladów. Na miejsce z powodu braku wolnej karetki wysłano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na szczęście nic groźnego się nie stało.

Na ulicy Piastowskiej w Kosewie kierująca motorowerem 38-latka z powiatu płońskiego podczas skrętu w lewo nie zachowała ostrożności i doprowadziła do zderzenia z wyprzedzającym ją motocyklem marki Yamaha, który prowadził 39-latek z Nowego Dworu Mazowieckiego.

Na miejscu zdarzenia interweniowały zastępy z JRG Nowy Dwór Mazowiecki, OSP Ratownictwo Wodne oraz Policja i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Po przybyciu karetki kołowej, śmigłowiec LPR odleciał do miejsca wyczekiwania a poszkodowana 38-latka została odwieziona do szpitala.

Policjanci na kobietę nałożyli mandat karny za spowodowanie kolizji. Kobieta została zabrana do szpitala z drobnym urazem dłoni – przekazała podkom. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Foto: OSP Ratownictwo Wodne

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.