Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Zderzenie dwóch pojazdów przed mostem im. Piłsudskiego

W sobotę (14.10) o godzinie 13:42 do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego, wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na DK85 w Nowym Dworze Mazowieckim przy wjeździe na most im. Piłsudskiego. Na miejsce natychmiast zadysponowano Policję, Straż Pożarną i Ratownictwo Medyczne.

Okazało się, że kierujący Fordem Focusem 36-letni mieszkaniec Zakroczymia nie zachował bezpiecznej odległości i wjechał w tył Toyoty, za kierownicą której siedział 47-latek z Pomiechówka.

Nikt nie odniósł obrażeń. Policjanci na sprawcę kolizji nałożyli mandat karny – przekazała naszej redakcji podkom. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.