Zderzenie samochodu ciężarowego i trzech osobowych. Pięć osób rannych.

W piątek (08.04) o godzinie 15:44 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Trębki Stare gm. Zakroczym na DK62. Na miejsce zadysponowano 5 zastępów Straży Pożarnej oraz zespoły Ratownictwa Medycznego i Policję.


Jak informuje asp. sztab. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim – na miejscu doszło do zderzenia 4 pojazdów. Kierujący Volkswagenem Polo wykonując manewr skrętu w lewo, został uderzony w tył pojazdu przez kierującego Toyotą a następnie w tył Toyoty uderzył kierujący Mitsubishi. W wyniku zderzenia Volkswagena odrzuciło na przeciwległy pas i doszło do zderzenia z samochodem ciężarowym marki Daf.

Droga Krajowa 62 jest całkowicie zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy przez miejscowość Kroczewo.

Na miejscu działania prowadzą policjanci z nowodworskiego Wydziału Ruchu Drogowego oraz strażacy z JRG Nowy Dwór Mazowiecki, OSP Trębki Nowe i OSP Zakroczym.

Do szpitala odwieziono 56-letniego kierującego ciężarówką oraz 15-letnią pasażerkę volkswagena. Do szpitala trafiły również 3 osoby podróżujące Mitsubishi.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.