Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Znęcała się nad mężem. Teraz za to odpowie

Policjanci z Nasielska zatrzymali 69- latkę podejrzaną o stosowanie przemocy wobec swojego męża. Kobieta usłyszała zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego nad 75- latkiem. Prokuratura Rejonowa w Pułtusku zastosowała wobec niej środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru, połączonego z zakazem zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzonym oraz opuszczeniem wspólnie zajmowanego lokalu mieszkalnego. Mieszkance Nasielska grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W poprzednim tygodniu na numer alarmowy zatelefonował mężczyzna, prosząc o pomoc w związku ze stosowaną wobec niego przemocą, ze strony żony. W tle słychać było krzyki kobiety i wyzwiska kierowane wobec zgłaszającego. Pomogli policjanci z nasielskiego komisariatu. Przyjęli zawiadomienie od pokrzywdzonego 75- latka. Mężczyzna opowiedział mundurowym, że żona grozi mu pozbawienia życia, uszkodzeniem ciała, a nawet otruciem. Narusza również nietykalność cielesną 75- latka, uderzając go rękami po twarzy i głowie.

Mundurowi zatrzymali 69- latkę w miejscu jej zamieszkania, a w rodzinie wdrożyli procedurę „Niebieskie Karty”. Nasielscy śledczy przedstawili kobiecie zarzut dotyczący znęcania się fizycznego i psychicznego nad osobą najbliższą.

Prokuratura Rejonowa w Pułtusku zastosowała wobec podejrzanej środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru, połączonego z zakazem zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym 75- latkiem jak również nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania, na okres 3 miesięcy.

Mieszkance Nasielska grozi kara nawet do 5 lat więzienia.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.