Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Żołnierze z Pomiechówka wybiegali złoto!

Błoto, kamienie, piach, liczne podbiegi i zbiegi, nierówna nawierzchnia i wystające spod ziemi korzenie drzew – z taką trasą zmierzyli się żołnierze 64 Batalionu Lekkiej Piechoty z Pomiechówka, którzy wywalczyli złoto w kolejnych już Mistrzostwach 6 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej w Biegach Przełajowych.

W środę 27 lutego, na terenie obiektu turystycznego „Skałki” w Lasach Państwowych Nadleśnictwa Przysucha odbyły się kolejne już Mistrzostwa 6 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej w Biegach Przełajowych. Na linii startu w różnych kategoriach biegowych wśród zawodników ze wszystkich pododdziałów Brygady nie zabrakło również żołnierzy z 64 Batalionu Lekkiej Piechoty, którzy zarówno w kategorii sztafetowej, jak i grupowej stanęli na najwyższym stopniu podium.

Wszelkie imprezy biegowe rozwijają zdrową rywalizację. Trasy były wymagające, ale nie zawsze chodzi o wytrzymałość, tężyznę i wynik. Wsparcie wszystkich uczestników Mistrzostw dodał nam skrzydeł i tym samym udało się wywalczyć złoto – mówi żołnierz 64 blp.

Żołnierze z Pomiechówka zdobyli złote medale również w kategoriach indywidualnych, a w sumie przywieźli 7 medali. Biegacze rywalizowali ze sobą na trzech dystansach: 3 km, 5 km i 8 km. Obowiązywał podział na kobiety i mężczyzn oraz kategorie wiekowe do 35, powyżej 36 lat oraz powyżej 45 lat. Na zakończenie zawodów wszystkim laureatom zmagań płk Witold Bubak oraz ppłk Arkadiusz Kawka wręczyli dyplomy, a drużynom – statuetki.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.