Na sygnale

Nasielsk: Śmiertelne potrącenie mężczyzny przez pociąg pośpieszny

W piątek (27.11) chwilę przed godziną 16 na stacji kolejowej Nasielsk doszło do potrącenia mężczyzny przez pociąg Intercity relacji Warszawa Zachodnia – Gdynia Główna. Na miejsce natychmiast skierowano liczne zastępy Straży Pożarnej, zespół Ratownictwa Medycznego i Policję. Miejsce zdarzenia zabezpieczała również Straż Ochrony Kolei.

Wypadek samolotu w rejonie operacyjnym lotniska

W piątek (09.10) w rejonie operacyjnym lotniska Warszawa – Modlin doszło do wypadku z udziałem samolotu pasażerskiego i samochodu dostawczego. Na miejscu po chwili pojawiły się lotniskowe służby ratunkowe i wezwane służby ratownicze powiatu nowodworskiego. Całe zdarzenie to tylko element corocznych ćwiczeń jakie mają miejsce na terenie portu lotniczego.

Henrysin: Dwóch braci zatrzymanych przez zakroczymskich policjantów

W piątek (28.08) policjanci z posterunku policji w Zakroczymiu udali się do Henrysina, gdzie dokonali zatrzymania 23- latka, poszukiwanego celem odbycia kary pozbawienia wolności. W trakcie interwencji 32- letni brat zatrzymanego, znieważył i naruszył nietykalność cielesną policjantów. Mężczyźni zostali zatrzymani. 23- latek trafił do aresztu, a jego 32- letni brat usłyszy wkrótce zarzuty.