1,4 mln dla Nowodworskiego Centrum Medycznego

Prace termomodernizacyjne w budynkach Nowodworskiego Centrum Medycznego i remont przychodni w Zakroczymiu to elementy unijnego projektu zrealizowanego przez nowodworską placówkę medyczną. Wartość projektu to 2,5 mln zł. Decyzją zarządu województwa mazowieckiego inwestycja otrzyma 1,4 mln zł refundacji. Umowę w tej sprawie podpisali dziś wicemarszałek Leszek Ruszczyk i członek zarządu Wiesław Raboszuk oraz Ahmed Jadou p.o. dyrektora Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim.

W ramach inwestycji wykonano prace termodernizacyjne budynków wchodzących w skład SZPZOZ w Nowym Dworze Mazowieckim (A i B Przychodni przy ul. Paderewskiego). W obu obiektach zmodernizowano instalację centralnego ogrzewania (m.in. zamontowano nowe grzejniki). Wymieniono również okna i drzwi w obu budynkach.

Dzięki projektowi wykonano również termomodernizację budynku Pogotowia Ratunkowego przy ul. Miodowej 2 w Nowym Dworze Mazowieckim.

Z kolei w Przychodni Rejonowej w Zakroczymiu zamontowano aparaturę wodooszczędną, wymieniono elementy centralnego ogrzewania oraz wykonano modernizację układu ciepłej wody użytkowej.

Projekt otrzymał unijną refundację środków w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość inwestycji to 2,5 mln zł.

 

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.