6 zatrzymanych przez mundurowych

W ostatnich dniach na terenie powiatu nowodworskiego w ręce policjantów wpadło aż 6 poszukiwanych. Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim podczas codziennej służby realizują listy gończe, nakazy oraz postanowienia, wobec osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

21 października br. rano, funkcjonariusze z pomiechowskiego komisariatu policji, na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego zatrzymali 59- latka. Mężczyzna był poszukiwany przez nowodworski sąd, celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 miesięcy i 15 dni. Jeszcze tego samego dnia trafił do jednostki penitencjarnej.

W piątkowy wieczór przed godz. 23:00, zakroczymscy stróże prawa podjęli legitymowanie grupy osób na ul. Rynek. Podczas interwencji okazało się, że przebywający tam 16- latek z Zakroczymia, jest poszukiwany przez Komendę Miejską Policji w Koszalinie. Nastolatek został zatrzymany, a następnie doprowadzony do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

23 października 2022 r. po godz. 17:00 funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego w miejscowości Pianowo- Daczki podjęli kontrolę wobec pieszego 44- latka z Warszawy. Podczas sprawdzenia w policyjnym systemie okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany. Na podstawie nakazu doprowadzenia, wydanego przez jeden z warszawskich sądów, do odbycia miał karę 6 miesięcy pozbawienia wolności. Został zatrzymany.

Tego samego dnia nasielscy mundurowi ustalili również miejsce pobytu 42- letniego nasielszczanina, poszukiwanego przez Prokuraturę Rejonową w Pułtusku.

Wczoraj natomiast, funkcjonariusze wydziału kryminalnego zatrzymali poszukiwanego przez nowodworską prokuraturę 34- latka z Czosnowa, a policjanci nowodworskiego Wydziału Prewencji ustalili miejsce pobytu poszukiwanego przez Prokuraturę Rejonową w Legionowie, 38- latka z Warszawy.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.