Dwie ofiary pożaru przy Kopernika

We wtorek (25.10) chwilę po godzinie 9 w domu jednorodzinnym przy ulicy Kopernika w Nowym Dworze Mazowieckim, ujawniono zwłoki mężczyzny i kobiety. Na miejscu działają zastępy Straży Pożarnej oraz Policja i Prokurator wraz z  biegłym z zakresu pożarnictwa.

– Zgłaszający wszedł do budynku i zastał tam przebywające dwie osoby nieprzytomne. Na miejsce zadysponowano 5 zastępów Straży Pożarnej. Strażacy po wejściu do mieszkania zastali nadpalone ciała kobiety i mężczyzny z widocznymi plamami opadowymi. Wobec powyższego odstąpiono od czynności ratunkowych. W pomieszczeniu widoczne były ślady pożaru. – mówi mł. kpt. Paweł Plagowski z nowodworskiej Straży Pożarnej.

O zdarzeniu powiadomiona została policja oraz burmistrz miasta.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o pożarze w domu jednorodzinnym, gdzie ujawniono zwłoki kobiety i mężczyzny. Obecnie na miejscu pracuje prokurator i technicy oraz grupa śledczo dochodzeniowa. Powołany został biegły z zakresu pożarnictwa podkom. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

foto: Łukasz Wielechowski TVP3 Warszawa
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.