Z OSTATNIEJ CHWILI
  • *** Radny Marcin Ozdarski (Zjednoczeni) odwołany z funkcji Przewodniczącego Rady Miejskiej w Nowym Dworze Mazowieckim *** Nową przewodniczącą została Grażyna Nadrzycka (WND) *** Obecnie w prezydium rady jest 3 radnych z WND (Grażyna Nadrzycka, Jerzy Plackowski i Krzysztof Bisialski) oraz radna Agnieszka Kowalska (Zjednoczeni). ***                *** Radny Marcin Ozdarski (Zjednoczeni) odwołany z funkcji Przewodniczącego Rady Miejskiej w Nowym Dworze Mazowieckim *** Nową przewodniczącą została Grażyna Nadrzycka (WND) *** Obecnie w prezydium rady jest 3 radnych z WND (Grażyna Nadrzycka, Jerzy Plackowski i Krzysztof Bisialski) oraz radna Agnieszka Kowalska (Zjednoczeni). ***

Areszt dla 24-latka z Henrysina

Kilka dni temu nowodworski sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował tymczasowe aresztowanie wobec 24-latka z gminy Zakroczym. Mężczyzna jest podejrzany o groźby karalne i naruszenie czynności ciała osoby najbliższej. Grozi mu do 2 lat więzienia.

W zeszłym tygodniu policjanci z Posterunku Policji w Zakroczymiu udali się do Henrysina. Na jednej z posesji zatrzymali młodego mężczyznę. Jak ustalili funkcjonariusze, 24-latek z gminy Zakroczym kierował groźby karalne oraz dwukrotnie dopuścił się naruszenia czynności ciała wobec swojego dziadka. Noc spędził w policyjnej celi.

Po zgromadzeniu przez śledczych z nowodworskiej komendy materiału dowodowego, mężczyźnie przedstawiono zarzuty. Prokuratura Rejonowa w Nowym Dworze Mazowieckim wystąpiła z wnioskiem do sądu o 3-miesięczny areszt dla 24-latka. Miejscowy sąd przychylił się do wniosku i zastosował wobec mężczyzny najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

asp. sztab. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.