W czwartek (08.10) chwili po godzinie 17 na DW 899 doszło do zdarzenia drogowego w skutek którego śmierć poniósł 51-letni motocyklista. Policjanci poszukują drugiego uczestnika zdarzenia.

W zdarzeniu brał udział 51-letni mieszkaniec gminy Czosnów, który poruszał się motocyklem marki Romet i udawał się w kierunku miejscowości Grochale Nowe. W zdarzeniu prawdopodobnie brał udział również samochód Skoda koloru srebrnego.

Poszukujemy kierującego samochodem prawdopodobnie koloru srebrnego i jest to prawdopodobnie marki Skoda combi. Niestety mimo podjętych działań medycznych, nie udało się uratować motocyklisty – mówi naszej redakcji st. asp. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. – Jeżeli ktoś widział samochód koloru srebrnego w rejonie zdarzenia, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji – dodaje rzeczniczka.

Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zastępy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Nowym Dworze Mazowieckim, OSP Kazuń Polski, OSP Krogulec oraz policjanci z komisariatu w Czosnowie i Wydziału Ruchu Drogowego z Nowego Dworu Mazowieckiego. Ratownicy Medyczni z karetki na miejsce zadysponowali również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety lekarz po długiej reanimacji, stwierdził zgon mężczyzny.

Na miejsce wypadku przyjechał prokurator oraz technicy policyjni.