Czy rozpoznajesz tego mężczyznę

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim wykonują czynności do sprawy kradzieży dowodu osobistego. Do przestępstwa tego doszło 8 września 2022 r. w Nowym Dworze Mazowieckim, w autobusie komunikacji miejskiej linii nr 1. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z kamer monitoringu z wizerunkiem mężczyzny. Jeśli masz jakiekolwiek informacje na jego temat, zadzwoń.

W ramach wykonanych czynności policjanci ustalili wizerunek mężczyzny. Wiek około 30 lat, wysoki, szczupłej budowy ciała. Ubrany w czapkę z daszkiem koloru czarnego, koszulkę na krótki rękaw koloru czarnego, spodnie jeansowe koloru niebieskiego.

Jeśli masz jakiekolwiek informacje na temat tego mężczyzny skontaktuj się z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim w siedzibie jednostki przy ul. Paderewskiego 3 w Nowym Dworze Mazowieckim, pod całodobowym numerem telefonu 47 724 49 01 lub policjantem prowadzącym tę sprawę tel. 47 724 42 95.

Informacje można także przesyłać na adres e-mail: [email protected]

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.