Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Dozór za kradzież z włamaniem do samochodu

Nowodworscy policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca naszego powiatu, który podejrzany jest o kradzież z włamaniem do pojazdu. Mężczyzna usłyszał już zarzut i trafił pod dozór policji. Grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Ponadto w toku czynności funkcjonariusze odzyskali w dużej mierze skradzione mienie.

Do nowodworskiej komendy wpłynęło zgłosił się mężczyzna, który powiedział, że prawdopodobnie w nocy nieznani sprawcy włamali się do jego samochodu i dokonali kradzieży przedmiotów o wartości prawie 2000zł. Łupem sprawców padł głównie sprzęt elektroniczny, drobna suma pieniędzy oraz odzież.

Policjanci natychmiast przystąpili do wyjaśnienia tej sprawy. W toku podjętych czynności funkcjonariusze ustalili i zatrzymali podejrzanego o kradzież z włamaniem. W jego domu mundurowi odnaleźli również przedmioty pochodzące z przestępstwa.

31-letni Łukasz A. został zatrzymany i trafił do celi. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, a prokurator po analizie akt sprawy zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.