Dzielnicowy znów go zatrzymał

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi nietrzeźwemu kierowcy, którego wczoraj zatrzymał do kontroli policjant nowodworskiej prewencji. To już drugi taki przypadek w tym tygodniu, z udziałem tego samego uczestnika ruchu. Postępowanie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, podczas porannego obchodu zauważył jadącego ul. Sienkiewicza forda. W poniedziałek 1 sierpnia br. policjant zatrzymywał już kierującego tym autem 58- latka. Mężczyzna był wtedy nietrzeźwy. Funkcjonariusz i tym razem podjął wobec niego interwencję. Za chwilę okazało się, że za nowodworzanin znów jest pijany. Policjant przeprowadził badanie stanu trzeźwości 58- latka, które wykazało, że wydychanym powietrzu ma on blisko 1,4 promila alkoholu.

Mężczyzna odpowie teraz za prowadzenie pojazdu mechanicznego, znajdując się w stanie nietrzeźwości. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu do 2 lat więzienia. Postępowanie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.