IV Wigilia Dla Każdego – rozdano 1551 paczek z wigilijnym posiłkiem

W dniach 21-22 grudnia po raz IV z inicjatywy stowarzyszenia Rozbiegamy Nowy Dwór przy wsparciu finansowym firmy Reckitt, udało się rozganizować 1551 paczek ze świątecznym posiłkiem dla potrzebujących z powiatów nowodworskiego i legionowskiego. Pomoc trafiła do osób potrzebujących wskazanych przez ośrodki pomocy.

Wigilia dla każdego to akcja, którą po raz czwarty miałem przyjemność realizować wraz ze Stowarzyszeniem Rozbiegamy Nowy Dwór. Dzięki wsparciu firmy Reckitt udało nam się pomóc 1551 osobom w 9 gminach powiatów nowowodworskiego i legionowskiego. To naprawdę potrzebne, aby każdy, w ten świąteczny czas, mógł cieszyć się wigilijnym posiłkiem – mówi Karol Bielec prezes stowarzyszenia Rozbiegany Nowy Dwór.

W każdej paczce znalazły się takie produkty jak pasztet staropolski z żurawiną, świąteczna sałatka jarzynowa, barszcz świąteczny na zakwasie buraczanym, smażony morszczuk z warzywami korzennymi w pomidorach, domowe pierogi z kapustą i grzybami z okrasą z cebuli i oleju lnianego a na deser sernik śmietanowy z wiejkiego twarogu.

Posiłki dla potrzebujących z hotelu Mazovia w Nowym Dworze Mazowieckim odbierali pracownicy ośrodków pomocy społecznej oraz strażacy ochotnicy. Najwięcej posiłków przekazano dla Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Legionowie.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.