Jubileusz Złotych Godów

W czwartek (19.02) o godz. 16:00 w Sali Ślubów Urzędu Miejskiego w Nasielsku, odbył się Jubileusz Złotych Godów. Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie to specjalne odznaczenie przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej doceniającej zgodność pożycia małżeńskiego, trud pracy i wyrzeczeń dla dobra założonej przed pół wiekiem rodziny.

Uroczystość poprowadziła Pani Ewa Mikulska – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, która po przywitaniu przybyłych na uroczystość Jubilatów i gości, przekazała wyrazy uznania małżonkom za dotrzymanie złożonego przed pięćdziesięcioma laty przyrzeczenia dochowania wzajemnej miłości, szacunku i przyjaźni. Uroczystego aktu dekoracji medalami dokonał Burmistrz Nasielska – Pan Bogdan Ruszkowski. Składając gratulacje Szanownym Jubilatom podkreślił, że są chlubą naszej społeczności, pięknym wzorem dla przyszłych pokoleń oraz bezcennym przykładem promującym trwałość związku małżeńskiego i wartość życia rodzinnego.

Jubileusz Złotych Godów ( 50 rocznicę zawarcia związku małżeńskiego ) obchodziły następujące pary małżeńskie:
Państwo Józef i Józefa Kiewicz, zam. w Dębinkach,
Państwo Bronisław i Marianna Lewandowscy, zam. w Wągrodnie,
Państwo Tadeusz i Elżbieta Płomińscy, zam. w Cegielni Psuckiej,
Państwo Stanisław i Teresa Zawadzcy, zam. w Paulinowie,

W tej niecodziennej chwili do oprócz gratulacji i życzeń zdrowia, pomyślności oraz wspólnej radości bycia razem, wręczono piękne bukiety kwiatów. Nie zabrakło również toastu wzniesionego lampką szampana za zdrowie Dostojnych Jubilatów i pysznego tortu. Uroczystość przebiegała w szczególnej, niemal rodzinnej atmosferze, przy nastrojowym podkładzie muzycznym i słodkim poczęstunku. Ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno Jubilatów, jak i przybyłych na tę uroczystość gości.
Szanownym Jubilatom jeszcze raz życzymy wszystkiego co najlepsze, kolejnych wspólnie spędzonych lat w zdrowiu i spokoju.


UM Nasielsk

One thought on “Jubileusz Złotych Godów

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.