Kronika Kryminalna 6-12 sierpnia

Przedstawiamy najnowszą Kronikę Kryminalną przygotowaną przez Komendę Powiatową Policji za okres od 6 do 12 sierpnia.

CZOSNÓW
Kaliszki – nietrzeźwy kierujący

10 sierpnia po 20.00, policjanci z Czosnowa zatrzymali do kontroli 57-letniego kierującego skuterem. Mężczyzna po przebadaniu miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Kazuń Nowy- wypadek drogowy
Do zdarzenia doszło 11 sierpnia, około godz. 04: 15 w miejscowości Kazuń Nowy, na drodze S-7 w kierunku Warszawy. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż 29-letnia mieszkanka Warszawy kierująca pojazdem marki Iveco,   podczas wykonywania manewru wyprzedzania potrąciła pieszego, który prawdopodobnie przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym.
Więcej na https://wirtualnynowydwor.pl/kazun-nowy-smiertelne-potracenie-pieszego/

NASIELSK
Kosewo- nietrzeźwy kierujący

09 sierpnia chwilę po godzinie 17: 00, policjanci zatrzymali do kontroli 47-letniego kierującego pojazdem m-ki Toyota Yaris. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

ul. Tylna – kradzież portfela
Według ustaleń policjantów nn sprawca/y 10 sierpnia w godzinach porannych, na terenie targowiska w \n miejskiego wykorzystując nieuwagę właścicielki, dokonał/li kradzieży portfela z dokumentami, znajdującego się w damskiej torebce, którą miała ze sobą kobieta. Pokrzywdzona oszacowała straty na ok. 1000zł. Aktualnie prowadzone jest postępowanie w tej sprawie. Jednocześnie policjanci zwracają się do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia, o kontakt z nowodworską komendą.

Psucin- wypadek drogowy
Do wypadku doszło 10 sierpnia po godzinie 17:00 w miejscowości Psucin (kierunek Nasielsk). Czynności na miejscu zdarzenia trwały kilka godzin. Na miejscu współpracowały jednostki Policji, zastępy Straży Pożarnej, karetki pogotowia ratunkowego, w tym także pogotowie lotnicze.
Więcej na https://wirtualnynowydwor.pl/psucin-bus-uderzyl-w-drzewo-nie-zyje-jedna-osoba/

st. sierż. Sylwia Ochmańska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.