Psucin: Bus uderzył w drzewo. Nie żyje jedna osoba

W czwartek (9.08) chwilę po godzinie 17 na drodze powiatowej łączącej Pomiechówek z Nasielskiem w miejscowości Psucin gm. Nasielsk, doszło do śmiertelnego wypadku busa marki Renault. Samochód zjechał na przeciwległy pas i wjechał do rowu a następnie uderzył w drzewo.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła jedna osoba. Pozostałe osoby zostały zakleszczone w pojeździe i musiały być wycinane przez strażaków. Mężczyznę w wieku 40 lat śmigłowcem przetransportowano do szpitala. Kierujący pojazdem nie wymagał hospitalizacji i pozostał wraz z jednym z pasażerów na miejscu zdarzenia.

Busem jechało 5 osób. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu a 2 zostały ranne. Strażacy musieli wyciąć je z pojazdu – informuje st. sierż. Sylwia Ochmańska z KPP Nowy Dwór Mazowiecki.

Po zakończeniu akcji ratunkowej na miejsce przybyli technicy z Wydziału Śledczo Dochodzeniowego Komendy Powiatowej Policji oraz dyżurny prokurator. Na miejscu wykonano czynności procesowe. Prokurator postanowił wszcząć śledztwo w sprawie spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

Busem z pracy wracali pracownicy budowlani. Być może kierowca zasnął za kierownicą? Okoliczności wyjaśni prokuratorskie śledztwo.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.