Kronika Kryminalna za okres od 9 do 15 kwietnia

Publikujemy najnowszą Kronikę Kryminalną za okres od 9 do 15 kwietnia. Materiał przygotowany został przez Rzecznika Prasowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

NOWY DWÓR MAZOWIECKI
ul. Sukienna– kradzież z włamaniem do mieszkania

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y prawdopodobnie 10 kwietnia przed południem, dokonał/li kradzieży z włamaniem do mieszkania, skąd zabrali telewizor. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 800 zł. Aktualnie prowadzone jest postępowanie w tej sprawie. Jednocześnie policjanci zwracają się do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia, o kontakt z nowodworską komendą.

ul. Warszawska – nietrzeźwy kierujący
Z 14/15 kwietnia, policjanci WRD zostali wezwani do zdarzenia drogowego, w którym kierowca Kia Shuma, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę. 27-letni mężczyzna po przebadaniu mężczyzna miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

LEONCIN
Stare Polesie– kradzież gołębi

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y prawdopodobnie w nocy z 13/14 kwietnia, dokonał/li kradzieży 23 gołębi. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 2000 zł. Aktualnie prowadzone jest postępowanie w tej sprawie. Jednocześnie policjanci zwracają się do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia, o kontakt z czosnowskim komisariatem.

VII EDYCJA KONKURSU POD NAZWĄ „POLICJANCI SĄ WŚRÓD NAS”
Komenda Stołeczna Policji wspólnie z Kuratorium Oświaty w Warszawie oraz Biurem Edukacji Urzędu m.st. Warszawy organizuje w roku szkolnym 2017/2018 – VII Edycję konkursu pn. „Policjanci są wśród nas”.
więcej – http://wprewencji.policja.waw.pl/wp/profilaktyka-spoleczna/konkursy/78100,VII-Edycja-konkursu-pod-nazwa-quotPolicjanci-sa-wsrod-nasquot.html

POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE – MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW!
Komendant Nowodworskiej Policji oraz Komendant Komisariatu w Czosnowie zapraszają mieszkańców gminy Czosnów do udziału w debacie społecznej na temat bezpieczeństwa. Spotkanie odbędzie się 24 kwietnia br. o 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy. Podczas debaty zostaną omówione problemy mieszkańców związane z lokalnymi zagrożeniami.
więcej – http://kppnowydwor.policja.waw.pl/pnd/aktualnosci/78282,Porozmawiajmy-o-bezpieczenstwie-mozesz-miec-na-nie-wplyw.html

TRWA XI EDYCJA KONKURSU „POLICJANT, KTÓRY MI POMÓGŁ”
Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji uczestniczy w organizacji XI edycji ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”, którego inicjatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Istotą konkursu jest wyróżnienie tych funkcjonariuszy Policji, którzy charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem, empatyczną postawą i umiejętnościami w obszarze indywidualnej pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie. Zapraszamy do zgłaszania kandydatów.
więcej – http://policja.pl/pol/aktualnosci/157274,Trwa-XI-edycja-konkursu-Policjant-ktory-mi-pomogl.html

DZIELNICOWI Z ZAKROCZYMIA ODNALEŹLI ZAGINIONEGO 3-LATKA
Asp. szt. Dariusz Radwański i mł. asp. Łukasz Płuciennik, podczas akcji poszukiwawczej odnaleźli zaginionego 3-letniego chłopca. Dziecko oddaliło się z posesji i poszło w stronę rzeki Wkry. Dzięki szybkim działaniom policjantów, 3-latek cały i zdrowy wrócił pod opiekę rodziców.
więcej – https://wirtualnynowydwor.pl/sniadowko-dzielnicowi-z-zakroczymia-odnalezli-3-latka/

podkom. Szymon Koźniewski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.