Leoncin: 60 porcji marihuany nie trafi na rynek

Policjanci z Wydziału Kryminalnego naszej komendy, zatrzymali 29-letniego mieszkańca powiatu nowodworskiego, który podejrzany jest o posiadanie narkotyków. Mężczyzna wpadł w miejscu zamieszkania. Mundurowi zabezpieczyli 60 torebek marihuany o łącznej wadze ponad 10 gramów. Podejrzany usłyszał już zarzut. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci codziennie walczą z przestępczością narkotykową i wszelkimi jej przejawami. Poza zatrzymywaniem osób mających związek ze środkami odurzającymi równie ważnym ogniwem pracy policjantów jest ujawnianie i eliminowanie samych narkotyków. Każda zabezpieczona przez funkcjonariuszy, najmniejsza nawet działka, nigdy więcej nie trafi już na rynek.

Tym razem działania nowodworskich kryminalnych pozwoliły ujawnić ponad 60 porcji marihuany. Narkotyki zostały zabezpieczone w jednym z mieszkań na terenie gm. Leoncin. Mundurowi zatrzymali też podejrzanego o posiadanie specyfiku mężczyznę. 29-letni Paweł Z. trafił do aresztu. Po złożeniu wyjaśnień usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. 29-latek skorzystał z przysługującego mu prawa i dobrowolnie poddał się karze.

KPP Nowy Dwór Maz

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.