Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Lotnisko: Samolot Ryanair zderzył się ze stadem ptaków

Piątkowy poranek (21.08) nie był zbyt przyjemny dla pasażerów samolotu lecącego z lotniska Warszawa – Modlin do Londynu. Chwilę po starcie, maszyna zderzyła się ze stadem ptaków. W takiej sytuacji piloci z reguły decydują na powrót na lotnisko i sprawdzenie maszyny. Tak było i w tym przypadku.  Po 15 minutach od startu boeing linii lotniczej Ryanair, wylądował bezpieczenie na lotnisku w Nowym Dworze Mazowieckim.

Na szczęście okazało się że po dokładnym sprawdzeniu maszyny przez lotniskowych mechaników, samolot może kontynuować lot do Londynu. Ostatecznie maszyna wystartowała chwilę po godzinie 8. Samolot bezpiecznie wylądował w Londynie na lotnisku Stansted chwilę przed  godziną 10 czasu polskiego.

P.J.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.