Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Mieszkaniec gminy Nasielsk spowodował kolizję z ciężarówką

W sobotę (24.02) chwilę przed godziną 9 na wysokości miejscowości Latonice w gminie Nowe Miasto doszło do poważnej kolizji drogowej z udziałem samochodu ciężarowego oraz osobowej Skody.

Kierujący osobową skodą 28-letni mieszkaniec Torunia w gminie Nasielsk, jadąc od strony Nowego Miasta w kierunku Nasielska, na łuki drogi stracił panowanie nad pojazdem, auto zjechało na przeciwległy pas i bokiem zderzyło się z jadącą w przeciwnym kierunku ciężarówką marki Man. Skoda wpadła do przydrożnego rowu – przekazała portalowi Płońsk W Sieci kom. Kinga Drężek Zmysłowska z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku.

Kierowca mana to 32-letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego. Obydwaj mężczyźni jechali sami. Byli trzeźwi. Nie wymagali hospitalizacji.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.