Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Modlin Stary: Tłumy powitały Symbole Światowych Dni Młodzieży

W niedzielny wieczór (13.09) parafianie z Modlina Starego, Modlina Twierdzy czy Kroczewa, powitali na głównej ulicy osiedla Modlin Stary, symbole Światowych Dni Młodzieży. Punktualnie o  godzinie 19, specjalnym samochodem przyjechał krzyż oraz ikona Matki Bożej.

Licznie zebrani mieszkańcy, powitali symbole i procesjonalnie odpowadzili do kościoła Matki Bożej Królowej Polski. Wierni z wielu parafii wzięli udział w tym podniosłym wydarzeniu. W kościele odbył się występ zespołów muzycznych oraz grupy teatralnej. Odprawiona została uroczysta Msza Święta. Świątynię wypełnili zarówno młodzi ciałem jak i duchem.

Procesję do kościoła, zabezpieczali funkcjonariusze Straży Miejskiej i Policji.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.