Modlin Twierdza: Mężczyzna zaklinował się w bunkrze.

W Modlinie Twierdzy nie ma mieszkańca, który nie chodziłby po murach obronnych czy też bunkrach okalających osiedle. Niestety jeden z mężczyzn, próbując przecisnąć się przez wąskie wejście do bunkra, zaklinował się i utknął na głębokości ok. 4 metrów. Na pomoc przyjechali strażacy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 17 czerwca w bunkrach przy ulicy Bema. Straż Pożarna zgłoszenie otrzymała o godzinie 6:56. Na miejsce zadysponowano 2 zastępy z JRG Nowy Dwór Mazowiecki. Początkowo strażakom nie udało się wyciągnąć mężczyzny. Dopiero po rozbiciu otworu przy pomocy podręcznego sprzętu burzącego, udało się wyciągnąć poszkodowanego, który został przekazany załodze Ratownictwa Medycznego. Na szczęście poszkodowany mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń i nie było potrzeby przewożenia go do szpitala.

Strażacy miejsce zabezpieczyli przez otaśmowanie, a następnie przekazali patrolowi Policji, który ustalił właściciela terenu i zobowiązał do zabezpieczenia włazu.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.