Modlin Twierdza: Nowa przychodnia garnizonowa otwarta

W środę 17 czerwca odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby przychodni garnizonowej w Twierdzy Modlin. Ceremonii otwarcia dokonał dyrektor przychodni Marek Malczewski.

Dyrektor powitał wszystkich zgromadzonych na uroczystości gości wśród, których obecne były władze wojskowe, władze miasta i powiatu w tym przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Bisialski, przedstawiciele duchowieństwa, Narodowego Funduszu Zdrowia, organizacji społecznych oraz mieszkańcy. W uroczystości wzięła też udział poseł na sejm RP p. Jadwiga Zakrzewska, jednocześnie przewodnicząca Rady Społecznej Przychodni.

W krótkim przemówieniu p. poseł podkreśliła jak ważną rolę odgrywa przychodnia w życiu nie tylko mieszkańców Twierdzy Modlin. Wspominała czasy sprzed remontu obiektu i akcentowała ogrom pracy i zaangażowanie dyrektora Malczewskiego oraz innych osób w remont budynku przychodni.

Dyrektor Marek Malczewski z kolei dziękował wszystkim, którzy wspierali go na przestrzeni lat w realizacji zadania. Kilkunastu osobom wręczył w ramach podziękowania pamiątkowe ryngrafy.

Głos zabrali także goście. Przekazywali słowa podziwu oraz wręczali prezenty.

Podczas uroczystości kilkunastu pracowników lecznicy otrzymało odznaczenia za zasługi dla obronności kraju.

Na koniec wszyscy zostali zaproszeni na zwiedzanie wyremontowanych pomieszczeń, a potem na poczęstunek.

autor: Aneta Pielach – Pierścieniak

One thought on “Modlin Twierdza: Nowa przychodnia garnizonowa otwarta

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.