Modlin Twierdza: Policjanci na Runmageddonie

Policjanci żyją nie tylko zatrzymywaniem przestępców. Po pracy starają się realizować swoje pasje. Kom. Przemysław Tomaszek, st. asp. Krzysztof Pietrucha oraz st. sierż. Albert Tkaczyk z zamiłowania uprawiają lekkoatletykę. Głównie ich pasją są biegi długodystansowe i ekstremalne. W ubiegły weekend brali udział w runmageddonie zorganizowanym w Twierdzy Modlin.

Policjanci nowodworskiej komendy poza czasem służby realizują swoje pasje. Trzech z nich kom. Przemysław Tomaszek(dyżurny), st. asp. Krzysztof Pietrucha (przewodnik psa służbowego) oraz st. sierż. Albert Tkaczyk (zespół prewencji) uprawiają lekkoatletykę. Ich głównym zainteresowaniem są biegi długodystansowe. Jednak, aby podnieść poprzeczkę trudności, biorą również udział w zawodach ekstremalnych z cyklu: runmageddon.

Takie zmagania odbyły się w ubiegła sobotę na terenie Twierdzy Modlin. Nowodworscy policjanci nie tracąc ducha walki pokonywali trasę biegu usłaną wymyślnymi przeszkodami. Cały zespół ukończył zmagania z uśmiechem na twarzy i bez uszczerbku na zdrowiu.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.