Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Modlin Twierdza: Spłonęła wojskowa karetka

W środę (21.10) o godzinie 18:03 do straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie  o pożarze na terenie Parku Militarnego w Modlinie Twierdzy przy ulicy Mickiewicza. Na miejsce zadysponowano zastęp z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej. 

Strażacy po przybyciu na miejsce, zastali rozwinięty pożar komory silnika i kabiny samochodu służącego w przeszłości  jako wojskowa karetka.  Jeszcze przed przybyciem straży pożarnej, pracownicy fundacji, przy pomocy ciągnika rolniczego wyciągneli z namiotu płonący pojazd. Dzięki temu udało się obronić pozostałe mienie.

Po rozwinięciu linii gaśniczej, podano prąd piany ciężkiej na pojazd. Dzięki temu szybko ugaszono płonący samochód. Akcja trwała niecałą godzinę.

Udział w akcji:
531M22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.