Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Pomiechówek: Piotr K. ukradł tablet

Kryminalni nowodworskiej komendy ustalili i zatrzymali 39-letniego mieszkańca naszego powiatu, który podejrzany jest o kradzież tabletu o wartości 700 zł. Funkcjonariusze podczas przeszukania mieszkania 39-latka odnaleźli skradziony sprzęt. Mężczyzna usłyszał już zarzut i dobrowolnie poddał się karze. Za kradzież mienia grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Do nowodworskiej komendy dotarło zgłoszenie, że podczas spotkania towarzyskiego, w jednym z domów na terenie gm. Pomiechówek, nieznany sprawca dokonał kradzieży tabletu. Pokrzywdzony, uczestnik „biesiady” oszacował straty na kwotę 700 zł.

Do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia przystąpili policjanci z wydziału kryminalnego naszej komendy. W toku podjętych czynności funkcjonariusze ustalili i zatrzymali podejrzanego o to przestępstwo. Okazał się nim 39-letni Piotr K. uczestnik imprezy. W mieszkaniu mężczyzny mundurowi odnaleźli skradziony sprzęt.

39-latek po złożeniu wyjaśnień usłyszał zarzut kradzieży. Mężczyzna skorzystał z przysługującego mu prawa i poddał się dobrowolnie karze.

KPP Nowy Dwór Maz

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.