Nowy Dwór Maz: 100 chętnych na dwa miejsca w straży pożarnej

W środę (21.10) w hali Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz na miejskim stadionie, odbył się test sprawności fizycznej kandydatów ubiegających się o pracę w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim.

Mimo że są tylko dwa etaty na stanowisku strażak – ratownik, to chętnych było ponad 100 osób. Kandydaci musieli przejść próbę wydolnościową oraz test sprawności, polegający na podciąganiu się na drążku i biegu na 50 i 1000 metrów.

Osoby, które zaliczyły test sprawności, dopuszczone zostały do testu wysokościowego oraz testu z pływania.

Wśród ubiegających się o pracę byli w większości członkowie OSP z terenu powiatu nowodworskiego i legionowskiego.

Wrótce szeregi JRG Nowy Dwór Mazowiecki zasilą dwie nowe osoby wyłonione w drodze rekrutacji.

4 thoughts on “Nowy Dwór Maz: 100 chętnych na dwa miejsca w straży pożarnej

  1. po co się tam pchacie teraz to nic specjalnego w PSP przywileje słabe tak jak wypłata jak ktoś marzy o straży to niech szkoły kończy a nie najmuje się do korpusu szeregowców, ogólnie widać jakie jest bezrobocie większe szanse są na innych państwowych posadach za większe pieniądze bez narażania zdrowia nie pisząc o życiu jeśli ktoś uważa że to jego pasja niech zostanie w OSP i się tam spełnia a podsumowując i tak przyjmą jak zawsze znajomych już ich w tym głowa

    1. Twoja wypowiedz jest tak żenująca jak pewnie cała twoja osoba i twoje życie, nie znasz sie nie udzielaj sie, nigdy nie docenisz pracy strazaków jesli sam nie bedziesz kiedys potrzebował pomocy. G**no wiesz i w du*ie byłeś i g**no widziałeś. Napisał bym że cię pozdrawiam ale generalnie to sr** na ciebie

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.