Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Modlin Twierdza: Strażacy uczczą Powstanie Warszawskie

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej Ratownictwo Wodne w Modlinie Twierdzy, zapraszają w niedzielę 1 sierpnia o godzinie 17 na skrzyżowanie przy pętli autobusowej (koło przychodni zdrowia), gdzie uczczona zostanie rocznica Powstania Warszawskiego.

Punktualnie o godzinie „W” ruch na skrzyżowaniu zostanie wstrzymany i zawyją syreny strażackich samochodów. Sami strażacy stojąc na baczność, oddadzą hołd poległym podczas powstania. Druhowie zapraszają wszystkich mieszkańców do wspólnego uczczenia 77 rocznicy Powstania Warszawskiego.

Po oddaniu hołdu, najmłodsi będą mogli zobaczyć wnętrze pojazdów pożarniczych oraz przymierzyć strażacki mundur.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.