Modlin Twierdza: Szczur w kuchni bloku 112

W niedzielę (25.09) o godzinie 20:29 dyspozytor straży pożarnej odebrał telefon od wystraszonej kobiety z informacją, iż w jej mieszkaniu jest szczur. Zgłoszenie pochodziło z bloku 112 przy ulicy 29 Listopada w Modlinie Twierdzy. Na miejsce udał się zastęp z JRG Nowy Dwór Mazowiecki.

Gdy strażacy przybyli pod wskazany adres, zastali kobietę z małym dzieckiem, która wskazała pomieszczenie kuchenne gdzie widziała szczura. Strażacy sprawdzili pomieszczenie i po odsunięciu szafek kuchennych, zauważyli dziurę przy rurach kanalizacyjnych. Prawdopodobnie szczeliną między rurami gryzoń dostał się do wnętrza mieszkania. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu dziury przed ponowną wizytą gryzonia.

Udział w akcji:
531M22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki

/PJ/
Foto: MK

One thought on “Modlin Twierdza: Szczur w kuchni bloku 112

  1. Do szczura staż już się wszystko pomieszało w tym systemie, chyba że liczą czasy akcji do emerytury czy wyższych stopni swoją drogą Pani nie ma sąsiadów aby w takiej sytuacji pomogli ale takie widocznie czasy każdy zamknięty w swoim M nie ma sąsiadów.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.