Mogowo: Zaginął Michał Kaczmarek

Trwają poszukiwania Michała Kaczmarka, który zaginął w rejonie drogi nad Morskie Oko w Tatrach. Ostatni raz widziano go w piątek w okolicach schroniska w Roztoce.

Od tego dnia Michała nikt nie widział, a on nie nawiązał kontaktu z rodziną – mówi asp. sztabowy Roman Wieczorek, rzecznik prasowy zakopiańskiej policji w rozmowie z lokalnymi mediami. Jak podają ratownicy TOPR, którzy również poszukują mężczyzny 27 listopada opuścił on schronisko.

Mężczyzna miał na sobie czarną kurtkę, zielone spodnie (szturmowe) i czarne buty. 25-latek ma ok. 176 cm wzrostu, waży 95 kg. Nosi ciemne, krótkie włosy.

Policja prosi o kontakt osoby, posiadające jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu Michała Kaczmarka. Informacje można przekazywać na nr 18 202 34 00 lub na numer alarmowy policji 997.

Ratownicy TOPR apelują o kontakt (nr tel. 18 206 34 44) do osób, które w piątek przebywały w Tatrach i widziały zaginionego mężczyznę.

Mężczyzna pochodzi z gminy Nasielsk. Mieszkał w Mogowie.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.