Na wieczną służbę odszedł podinspektor Jacek Lewandowski

Z głębokim żalem przyjęliśmy informację o nagłej śmierci naszego Kolegi podinsp. Jacka Lewandowskiego z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu policjantów i pracowników Policji składa Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim mł. insp. Rafał Trzaskoma.

Z wielkim smutkiem żegnamy naszego Kolegę podinsp. Jacka Lewandowskiego, który od 22 lat służył w Policji. W latach 2001- 2010 związany był z Biurem Kadr i Szkolenia Komendy Głównej Policji oraz z Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Od 1 czerwca 2010 r. służbę pełnił na stanowisku eksperta w Zespole Kontroli Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Podinsp. Jacek Lewandowski był wielokrotnie odznaczany, m.in. Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę, Brązową Odznaką Zasłużony Policjant czy Medalem Za Zasługi dla Pożarnictwa.

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci i w naszych sercach jako ciepły, uśmiechnięty i uczynny Kolega. Zawsze gotowy, by poświęcić każdemu swój czas. W swoim przedwcześnie zakończonym życiu dał się poznać nie tylko jako sumienny policjant oddany służbie na rzecz innych, ale przede wszystkim jako człowiek ciepły i życzliwy wobec innych. Był zawsze otwarty na potrzeby drugiego człowieka, nigdy nie odmówił pomocy swoim współpracownikom.

Na wieczną służbę odszedł niespodziewanie w nocy 8 lutego 2023 roku. Miał 46 lat. Pozostawił pogrążoną w smutku żonę, dwoje dzieci, rodzinę i bliskich oraz współpracowników z nowodworskiej jednostki, dla których był nie tylko wzorem policjanta, ale też serdecznym Kolegą.

Kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim najbliższym i przyjaciołom składają wyrazy głębokiego współczucia.

„Nie umiera ten, kto pozostaje w sercach i pamięci żywych”.

Cześć Jego Pamięci!

Nabożeństwo żałobne odbędzie się w sobotę 11 lutego 2023 roku o godz. 15:00 w Kościele pw. Św. Michała Archanioła w Płońsku przy ulicy Płockiej 17.

Po zakończeniu Mszy Świętej nastąpi ceremonia pogrzebowa na Cmentarzu komunalnym w miejscowości Szerominek przy ul. Spokojnej 26.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.