Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nasielsk: Wnioski o szacowanie strat spowodowanych suszą

W związku z dużym zainteresowaniem rolników uzyskaniem pomocy finansowej w związku ze szkodami powstałymi w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej spowodowanych suszą, Burmistrz Nasielska przedłuża termin przyjmowania wniosków do dnia 10 września 2015 roku. Wnioski należy składać w Urzędzie Miejskim w Nasielsku w Wydziale Środowiska i Rozwoju Obszarów Wiejskich – II piętro, pokój nr 203 (tel. /23/ 6933101). Do wniosku należy dołączyć kopię wniosku złożonego o przyznanie płatności bezpośrednich składanego do ARiMR, potwierdzonego za zgodność z oryginałem.
Zgodnie z Regulaminem Wojewody Mazowieckiego z dnia 19 lutego 2015 roku, w sprawie działania Komisji w sprawach oszacowania szkód powstałych w gospodarstwach rolnych i działach specjalnej produkcji rolnej w związku z wystąpieniem niekorzystnego zjawiska atmosferycznego ustalenie wysokości szkody możliwe jest do czasu zbioru głównego danej uprawy albo jej likwidacji.

UWAGA!
Zgodnie z ww. Regulaminem pomoc będzie udzielana tym gospodarstwom, w których szkody spowodowane suszą obniżyły ich dochody o 30 % (przy szacowaniu szkód uwzględnia się całość produkcji rolnej, zarówno roślinnej jak i zwierzęcej w gospodarstwie rolnym prowadzonej w roku szacowania, niezależnie od stopnia zniszczenia).
Wydział Środowiska i Rozwoju Obszarów Wiejskich

-pobierz-Obwieszczenie Burmistrza

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.