Nowodworski Bieg Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2024

W minioną sobotę Park Miejski im. Wybickiego wypełnili uczestnicy II edycji Nowodworskiego Biegu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zorganizowanego z inicjatywy Karola Bielca przez Stowarzyszenie Rozbiegamy Nowy Dwór, we współpracy z Nowodworskim Sztabem WOŚP.

W sportowej rywalizacji, z której cały przychód zasilił tegoroczny cel Fundacji Jurka Owsiaka, wzięli udział zarówno dorośli, jak też dzieci i młodzież. Na starcie stanęły także osoby uprawiające Nordic Walking oraz osoby biegające ze swoimi czworonożnymi pupilami. Biegacze otrzymali kolorowe czapki z logo 32 Finału Orkiestry, a także pamiątkowe medale. Radosna atmosfera zagrzewała wszystkich do aktywności, a po biegu można było poczęstować się ciastkiem, kiełbaską z grilla i gorącą herbatą. Najszybsze osoby uhonorowano pucharami i nagrodami.

Prezes Stowarzyszenia Rozbiegamy Nowy Dwór- Karol Bielec i organizatorzy dziękują wszystkim, którzy wsparli realizację wydarzenia, gratulują uczestnikom i zapraszają na kolejne edycje biegu.

Foto: Łukasz Szablak PHOTOGRAPHY

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.