Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowodworskie Spotkania Jazzowe – Trzeba Marzyć

Zapraszamy do Nowodworskiego Ośrodka Kultury na koncert piosenek Jonasza Kofty i Jana Wołka. Muzykę skomponował Janusz Strobel. A wszystko to już dziś o 19. 

Podczas koncertu usłyszymy między innymi takie utwory, jak „Trzeba marzyć”, „Kiedy księżyc jest w nowiu”, „Więc jak?”, „Nieobecni” i wiele innych, którym artystka – Nula Stankiewicz – poprzez swój charyzmatyczny, ciepły głos i świadome operowanie słowem nadała nowy, niezwykle liryczny wymiar.

Jest to recital o miłości, marzeniach i tęsknocie, opowiedziany poetycko, zaś w warstwie muzycznej zachowujący jazzowe aranżacje, w których nie brakuje solowych partii improwizowanych Janusza Strobla i Andrzeja Jagodzińskiego. Jest lirycznie, refleksyjnie, ale bywa też zabawnie, bo i takie piosenki znalazły się w repertuarze. A wszystkie te utwory łączy artyzm wykonawców i niebanalne teksty piosenek.

Koncert „przywraca piosence godność” (cyt. Janusz Strobel) i pozostaje na długo w pamięci słuchaczy.
Wystąpią:
ANDRZEJ JAGODZIŃSKI – fortepian,akordeon
JANUSZ STROBEL – gitara klasyczna
NULA STANKIEWICZ – wokal

Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. I.Paderewskiego 1A
24 lutego 2016r., godz. 19.00
WSTĘP WOLNY

nsj-trzebamarzyc

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.