Nowy Dwór Maz: Groził świadkom procesu. Trafił do aresztu

Nowodworscy policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o wywieranie wpływu na świadków postępowania sądowego. Rafał T., mieszkaniec powiatu nowodworskiego, usłyszał zarzut z art. 245 kodeksu karnego. Decyzja sądu trafił na 2 miesiące do aresztu. Teraz może grozić mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Do nowodworskiej komendy wpłynęło zgłoszenie, że mężczyzna poprzez komunikator internetowy, używa gróźb aby wywrzeć wpływ na świadków postępowania sądowego. Sprawa dotyczy tragicznego wypadku, który wydarzył się pod koniec października 2017 roku w Cegielni Kosewo. W konsekwencji zdarzenia śmierć poniósł 15-latek.

W toku podjętych czynności, w minioną sobotę, policjanci zatrzymali podejrzanego mężczyznę. 22-latek trafił do celi. Usłyszał zarzut z art. 245 kodeksu karnego. Wczoraj nowodworski sąd zastosował wobec mężczyzny, środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy.

KPP Nowy Dwór Mazowiecki

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.