Nowy Dwór Maz: Kryminalni zatrzymali złodziei na gorącym uczynku

Nowodworscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy podejrzani są o kradzież młota udarowego o wartości ok. 2000 zł. Narzędzie zginęło z otwartego samochodu, którego właściciel był zajęty wykonywaniem prac budowlanych. 31-letni Kamil W. i 32-letni Marcin C., mieszkańcy naszego powiatu, usłyszeli już zarzuty. Za kradzież cudzego mienia grozi nawet kara 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego naszej komendy, patrolując ul. Zakroczymską w Nowym Dworze, zauważyli dwóch mężczyzn, którzy biegli między budynkami trzymając w rękach duże elektronarzędzie. Funkcjonariusze ruszyli za mężczyznami, którzy zniknęli za jednym z bloków. W trakcie penetracji terenu policjanci ujawnili jednego z mężczyzn, który leżał w zaroślach. W toku dalszych czynności mundurowi znaleźli również porzucony młot udarowy.

31-letni Kamil W., znany już wcześniej organom ścigania, został zatrzymany do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Jak się później okazało, elektronarzędzie zostało skradzione z samochodu, którego właściciel wykonywał prace budowlane. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili i zatrzymali drugiego podejrzanego o kradzież. Okazał się nim 32-letni Marcin C. Obaj mężczyźni trafili do celi, a narzędzie zostało przekazane właścicielowi.

Zatrzymani, po złożeniu wyjaśnień, usłyszeli już zarzut dokonania wspólnie i w porozumieniu kradzieży młota udarowego. Obaj przyznali się do przestępstwa.

KPP Nowy Dwór Maz

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.