Nowy Dwór Maz: Poszukiwany i pijany jechał bez uprawnień

Policjanci nowodworskiej prewencji zatrzymali 36-letniego kierowcę, który ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo sąd w Wyszkowie wydał za 36-latkiem dwa nakazy doprowadzenia, w celu odbycia kary 1,5 roku pozbawienia wolności. Teraz zatrzymany trafi do aresztu. Odpowie również za złamanie zakazu sądowego oraz jazdę po pijanemu.

Dzisiaj (6.03) przed 1.00 na ul. Thommee, policjanci prewencji zatrzymali do kontroli kierowcę Opla Vivaro. Mężczyzna po przebadaniu miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że 36-latek ma orzeczony dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Jakby tego było mało, sąd w Wyszkowie wydał za nim nakazy doprowadzenia, w celu odbycia 1,5 roku kary za podobne przestępstwa. Łukasz W., mieszkaniec powiatu wyszkowskiego został zatrzymany. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty i zostanie przetransportowany do zakładu karnego. Za jazdę po pijanemu i niestosowanie się do wyroków sądu, może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Nowy Dwór Mazowiecki

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.