Zakroczym: Kolejne inwestycje w dzieci i młodzież na terenie gminy

Już na dniach rozpocznie się kolejna duża inwestycja w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Zakroczymiu. Kapitalny remont przejdzie sala gimnastyczna wraz z zapleczem.

Po remoncie pojawią się nowe szatnie z natryskami i toaletami. Remont przejdzie również sala do ćwiczeń dla najmłodszych oraz pokój dla nauczycieli WF.  Wybudowany zostanie całkowicie nowy budynek do obsługi boisk z szatniami, natryskami i pomieszczeniami gospodarczymi.  Za bramką w miejscu dawnych garaży, wybudowana zostanie strefa aktywności ruchowej. Koszt inwestycji to kwota ok. 1.700.000 zł. Gmina Zakroczym otrzymała na ten cel dotację z Ministerstwa Sportu w kwocie 638.900 zł.


Ponadto burmistrz Artur Ciecierski już zaplanował wakacyjne remonty w szkołach. W Zakroczymiu kapitalnie zostaną wyremontowane I i II piętro ( podłogi, ściany i sufity, oświetlenie na LED) i jedna sala lekcyjna dla grupy przedszkolnej, w szkole w Wojszczycach gruntowny remont przejdzie salka gminastyczna/świetlica, zaś w szkole w Emolinku zostanie kapitalnie wyremontowana kolejna sala lekcyjna.

Kilka dni temu została podpisana również umowa na wykonanie projektów budowy sali gimnastycznej, boiska wielofunkcyjnego i bieżni w szkole w Wojszczycach, a także budowy boiska wielofunkcyjnego i bieżni w szkole w Emolinku.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.