Nowy Dwór Maz: SKM-ka na nowodworskich torach? Wyjaśniamy

Do naszej redakcji napisali czytelnicy z informacją iż po torach w Nowym Dworze Mazowieckim, jeżdżą pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej z Warszawy. Jeden z naszych reporterów, również zadzwonił z informacją o pociągu SKM, przejeżdżającym po moście kolejowym na rzece Narwi. Postanowiliśmy informacje zweryfikować u źródła.

Jak poinformowało biuro prasowe przewoźnika:

kilka par pociągów udało się do Iławy na przeglądy związane z pracą kół. Mieszkańcy mogli widzieć zarówno pociągi jadące w kierunku z jak i do Warszawy, bo część składów już powróciła. Na piątek (11.12) zaplanowany jest jeszcze powrót ostatniej jednostki, więc pociągi będą jeszcze zauważalne w Nowym Dworze Mazowieckim. 

Mieszkańcy oczekują z niecierpliwością na efekty wprowadzenia Ustawy Metropolitarnej oraz włączenie Nowego Dworu Mazowieckiego do II strefy ZTM. Dlatego też każde pojawienie się SKM-ki w Nowym Dworze Mazowieckim jest tak śledzone. Niestety obecnie nie wiadomo, kiedy miasto mogłoby być włączone do strefy biletowej ZTM.

PJ

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.