Nowy radiowóz w nowodworskiej Policji

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim otrzymali nowy nieoznakowany radiowóz marki hyundai elantra. Jego zakup był możliwy dzięki wsparciu samorządu gminy Czosnów i Pomiechówek.

Wczoraj przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim doszło do przekazania nowego nieoznakowanego radiowozu, który zasili tabor nowodworskiej komendy. Pomiędzy Gminami Pomiechówek i Czosnów, a Komendantem Stołecznym Policji zostały zawarte porozumienia, które pozwoliły na zakup pojazdu. Nowy radiowóz będzie służył dbaniu o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu nowodworskiego. Koszty zakupu pokryła Gmina Pomiechówek oraz Gmina Czosnów.

Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim mł. insp. Rafał Trzaskoma przekazał podziękowania Wójtowi Gminy Pomiechówek Panu Dariuszowi Bieleckiemu oraz Zastępcy Wójta Gminy Czosnów Panu Piotrowi Rutkowskiemu za udzieloną pomoc finansową w zakupie nowego radiowozu, który niewątpliwie wpłynie na poprawę bezpieczeństwa na terenie naszego powiatu.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.