Partnera dźgnęła nożem, a policjanta ugryzła

Nasielscy funkcjonariusze zatrzymali 37-latkę, która podczas spotkania ugodziła nożem swojego konkubenta. W trakcie czynności kobieta była agresywna oraz naruszyła nietykalność cielesną mundurowych. Mieszkanka Nasielska trafiła do policyjnego aresztu. Grozi jej teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Spotkanie w jednym z domów na terenie Nasielska zakończyło się bardzo niebezpiecznie. 37-letnia kobieta zaatakowała nożem swojego 43- letniego partnera. W pewnym momencie, doszło pomiędzy parą do awantury. Kobieta zadała cios nożem swojemu konkubentowi w okolice uda.

Po kilku minutach na miejscu pojawili się policjanci z Komisariatu Policji w Nasielsku oraz załoga pogotowia, która przetransportowała 43- latka do szpitala. Funkcjonariusze zatrzymali 37- latkę. Podczas interwencji kobieta była bardzo agresywna. Ubliżała mundurowym, naruszyła ich nietykalność cielesną odpychając i szarpiąc za mundur oraz ugryzła jednego z policjantów w rękę.

O zdarzeniu natychmiast została powiadomiona Prokuratra Rejonowa w Pułtusku. Nasielscy śledczy zgromadzili materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie kobiecie zarzutów karnych, dotyczących naruszenia czynności ciała 43- latka w postaci rany kłutej uda oraz naruszenia nietykalności cielesnej policjantów w trakcie wykonywania przez nich czynności służbowych.

Prokuratura Rejonowaw Pułtusku zastosowała wobec podejrzanej środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Czyny, których się dopuściła zagrożone są karą do 3 lat pozbawienia wolności.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.