Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Pieńków: Zderzenie autobusu PolskiBUS z samochodami osobowymi

W sobotę (12.12) chwilę po godzinie 18 na DK7 w miejscowości Pieńków gm. Czosnów, na pasie w kierunku Warszawy, doszło do wypadku z udziałem autobusu dalekobieżnego firmy PolskiBUS oraz dwóch samochodów osobowych. 

Na miejsce przyjechały zastępy straży pożarnej z JRG Nowy Dwór Mazowiecki, JRG 11 Warszawa, OSP Łomna, OSP Dziekanów Polski, OSP Łomianki. Do działań zadysponowano również karetki pogotowia ratunkowego i policję.


W wyniku zderzenia forda i toyoty oraz liniowego autobusu, ranne zostały 3 osoby z toyoty, które zostały odwiezione do szpitala. Po pasażerów autobusu, podstawiono pojazd zastępczy. W kierunku Warszawa utworzyły się korki. Policjanci skierowali ruch na objazd, drogą serwisową. Za wcześnie jeszcze mówić o przyczynach wypadku
 – informuje naszą redakcję podkom. Iwona Jurkiewicz z Komendy Stołecznej Policji.

Udział w akcji: 
531M21 – JRG Nowy Dwór Maz
531M22 – JRG Nowy Dwór Maz
539M14 – OSP Łomna
669M52 – OSP Łomianki
669M56 – OSP Dziekanów Polski
669M58 – OSP Dziekanów Polski
311W21 – JRG 11 Warszawa
02-86 – Zespół Ratownictwa Medycznego
01-162 – Zespół Ratownictwa Medycznego
WRD KPP Nowy Dwór Mazowiecki
GDDKiA – Służba Drogowa

PJ/MK/RK

 

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.