Twierdza Modlin: Wigilia w OSP Ratownictwo Wodne

W piątek (11.12) członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej Ratownictwo Wodne z Nowego Dworu Mazowieckiego, spotkali się przy wigilijnym stole. Wśród zaproszonych gości byli ks. Janusz Nawrocki – proboszcz parafii św. Barbary, Jacek Kowalski – burmistrz miasta, Krzysztof Bisialski – przewodniczący Rady Miejskiej, Andrzej Świder – przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Rady Miejskiej oraz Bogdan Błoński – zastępca komendanta Straży Miejskiej.

Burmistrz złożył serdeczne życzenia dla druhów  i zapewnił że pamięta o ich potrzebach, a jedna z nich zapewne znajdzie się w przyszłorocznym budżecie. – postaramy się o „duży czerwony prezent dla Was” – mówił burmistrz Kowalski.

Ks. Janusz Nawrocki podziękował za współpracę na linii parafia – „strażacy od czerwonych polarów”. Jest to wspólna praca dla mieszkańców Twierdzy Modlin, którzy tworzą lokalną społeczność – mówił ks. Nawrocki.

Po podzieleniu się opłatkiem, wszyscy zebrani zasiedli do wigilijnego stołu. Na koniec burmistrz Jacek Kowalski otrzymał z rąk prezesa OSP Ratownictwo Wodne Mariusza Torbusa – odznakę służbową. Burmistrz Nowego Dworu Mazowieckiego jest pełnoprawnym członkiem OSP Ratownictwo Wodne.

Organizację wigilii dofinansowała firma Master Cars – Maciej Krok z Nowego Dworu Mazowieckiego.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

One thought on “Twierdza Modlin: Wigilia w OSP Ratownictwo Wodne

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.