Wojszczyce: Uczniowie nagrali płytę z kolędami

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Wojszczycach gm. Zakroczym, w celu pozyskania środków finansowych na zakup zamku do placu zabaw, postanowili nagrać płytę z kolędami.

Płyta według projektu ks. Pawła Grąbczewskiego i nauczyciela muzyki pana Romana Skowyrskiego, będzie dostępna w szkołach na terenie gminy Zakroczym oraz w kościołach.

Uczniowie nagrali płytę w profesjonalnym studiu nagraniowym w Załuskach. Okładkę zaprojektował ksiądz wikary z Kroczewa. Cieszę się że burmistrz Artur Ciecierski, przychylnie spojrzał na nasz projekt i wspiera nas – mówi Sebastian Koczanowski – dyrektor Szkoły Podstawowej w Wojszczycach.

Płyta Cegiełka

Płyta będzie cegiełką, uczniowie chcą uzbierać około 6.000 złotych na zamek, który stanie na nowym placu zabaw w Wojszczycach.

– To bardzo trudne czasy dla gminy i staramy się nie marudzić tylko szukać alternatywnej drogi do sukcesu. Tym samym jest to projekt, który ma za zadanie pokazać młodemu pokoleniu ze nie wolno się poddawać. Trzeba szukać rozwiązań, bo prawie z każdej sytuacji są co najmniej dwa wyjścia – dodaje dyrektor Koczanowski. 

PJ/MK.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.