Zakroczym: 3 osoby ranne po zderzeniu z ciężarówką

W niedzielę (13.12) chwilę po godzinie 14 w Zakroczymiu na wiadukcie przy zjeździe z DK7 na DK62 doszło do zderzenia samochodu osobowego marki fiat z samochodem ciężarowym. Ranne zostały 3 osoby w tym dziecko. 

Służby ratunkowe powiadomione zostały o zderzeniu samochodu ciężarowego z fiatem uno. Na miejsce wysłano dwa zastępy z JRG Nowy Dwór Mazowiecki oraz policję i pogotowie ratunkowe.

Po przybyciu zastępów straży pożarnej zastano rozbity samochód z kierowcą w środku. Strażacy ewakuowali z wnętrza kierującego, który został przekazany załodze karetki pogotowia ratunkowego. Lekarz z zespołu Ratownictwa Medycznego podjął decyzję o wezwaniu do pomocy śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Mężczyznę w wieku około 50 lat przetransportowano śmigłowcem z licznymi obrażeniami wielonarządowymi. Jak wynika z naszych ustaleń, stan pacjenta jest ciężki. W samochodzie podróżowała jeszcze żona mężczyzny i około 5 letnia wnuczka. Kierującemu samochodem ciężarowym nic się nie stało.

Policjanci z nowodworskiej drogówki przystąpili do ustalania okoliczności zdarzenia. Na miejsce przyjechał technik dochodzeniowy, który wykonał czynności zabezpieczające na miejscu zdarzenia.

20151213_144811

Udział w akcji:
531M21 – JRG Nowy Dwór Maz
531M22 – JRG Nowy Dwór Maz
02-81 – Zespół Ratownictwa Medycznego Nowy Dwór Mazowiecki
02-87 – Zespół Ratownictwa Medycznego Zakroczym
Ratownik 12  – Lotnicze Pogotowie Ratunkowe Warszawa
WRD KPP Nowy Dwór Mazowiecki
KP Zakroczym

PJ/MK

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.