Policjanci i strażacy poszukiwali zaginionej 50-latki

Dzięki działaniom poszukiwawczym i zaangażowaniu mundurowych, odnaleziono zaginioną mieszkankę Nowego Dworu Mazowieckiego. Na szczęście nic się jej nie stało.50-latka trafiła pod opiekę rodziny. W działaniach poszukiwawczych brali udział nowodworscy policjanci wspierani przez stołecznych funkcjonariuszy i strażaków. Wykorzystano również psy służbowe i drony.

8 września 2022 r. oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim przyjął zgłoszenie o zaginięciu 50-latki. Kobieta wyszła rano z domu i przez kilka godzin nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie odbierała telefonu. Ojciec nie mogąc nawiązać kontaktu z córką, zgłosił na policji jej zaginięcie. Z przekazanych informacji wynikało, że życie i zdrowie kobiety może być zagrożone.

W nowodworskiej komendzie ogłoszono alarm. Mundurowi z prewencji i kryminalni natychmiast włączyli się w poszukiwania mieszkanki Nowego Dworu Mazowieckiego. Wspierali ich stołeczni funkcjonariusze oraz strażacy, w tym Ratownictwo Wodne z Modlina Twierdzy z grupą poszukiwawczo – ratowniczą i psami poszukiwawczymi. Do działań wykorzystano także drony oraz policyjne psy służbowe.

Poszukiwania trwały przez kilka godzin. Służby przeczesywały trudno dostępny teren nad Wisłą. Około godz. 17:15 w zaroślach, na skarpie przy korycie rzeki policjanci zauważyli kobietę. Natychmiast udali się w jej kierunku. Okazało się, że to zaginiona 50- latka. Mundurowi otoczyli kobietę opieką do czasu przybycia służb medycznych. Na szczęście nic jej się nie stało. Mieszkanka Nowego Dworu Mazowieckiego cała i zdrowa została przekazana pod opiekę członkom swojej rodziny.

Kolejna już w ostatnich dniach akcja poszukiwawcza zakończyła się sukcesem. Odnalezienie kobiety dało po raz kolejny satysfakcję z dobrze wykonanej policyjnej pracy.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.