Policjanci zatrzymali poszukiwanych

W ręce nowodworskich funkcjonariuszy wpadło w ostatnim tygodniu aż sześciu poszukiwanych, w tym dwoje listami gończymi.

12 kwietnia br. policjanci Wydziału Kryminalnego na terenie miasta zatrzymali 51- latka. Okazało się, że nowodworzanin jest poszukiwany listem gończym, wystawionym przez Sąd Rejonowy w Białogardzie. Mężczyzna trafił do jednego z aresztów, gdzie odbędzie teraz karę pozbawienia wolności.

Tego samego dnia czosnowscy mundurowi zatrzymali sprawczynię kradzieży tuszu do rzęs. Mieszkanka Dębiny za popełnione wykroczenie została ukarana mandatem. Podczas sprawdzenia w systemie okazało się jednak, że 71- latka jest poszukiwana przez nowodworski sąd i ma do odbycia karę pozbawienia wolności. Po wpłaceniu zastępczej kary grzywny, została przez funkcjonariuszy zwolniona.

13 kwietnia policjanci Wydziału Prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim podczas legitymowania 40- latka ujawnili, że jest on poszukiwany. Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim wystawił na nowodworzanina nakaz doprowadzenia do jednostki penitencjarnej. Mężczyzna wpłacił zastępczą karę grzywny i po sporządzeniu dokumentacji został zwolniony.

W piątek nowodworski dzielnicowy zatrzymał na ul. Paderewskiego 52- latka, który do odbycia miał karę 5 miesięcy pozbawienia wolności. Trafił już do jednostki penitencjarnej.

Natomiast w ręce funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego wpadła tego dnia 31- latka z Chrcynna, która była poszukiwana listem gończym, wydany przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa. Żeby tego było mało ten sam sąd wystawił również za mieszkanką gminy Nasielsk nakaz doprowadzenia. Kobieta została zatrzymana przez kryminalnych i trafiła już do aresztu.

W sobotę mundurowi z pomiechowskiego komisariatu na ul. Broniewskiego zatrzymali 42-latkę. Kobieta na podstawie nakazu doprowadzenia, wydanego przez Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim miała do odbycia karę 90 dni pozbawienia wolności. Mieszkanka Pomiechówka została przez policjantów zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie.

asp. sztab. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.